Obrtnička komora Dubrovačko – neretvanske županije upriličila je danas svečanu podjelu diploma o majstorskom zvanju novim majstorima. Svečanost je održana u hotelu „Lero“, a pored majstora istoj su nazočili članovi ispitnih komisija za majstorske ispite, pročelnik Upravnog odjela za turizam, pomorstvo, poduzetništvo i energetiku Dubrovačko – neretvanske županije Ivo Klaić, pročelnica Upravnog odjela za europske fondove i gospodarstvo Grada Dubrovnika Martina Skopljaković, predsjednik Udruženja obrtnika Dubrovnik Zlatko Begušić, Ivo Gavranić - ravnatelj Srednje Škole Ivo Padovan iz Blata, predstavnici Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu, znanost i šport Dubrovačko - neretvanske županije, HGK – Županijske komore Dubrovnik, Hrvatskog zavoda za zapošljavanje – Područnog ureda Dubrovnik, te Obrtničke i tehničke škole Dubrovnik.
U ime članova ispitnih komisija majstorima je čestitao predsjednik ispitne komisije za stolare Antun Kraljić, u ime Dubrovačko - neretvanske županije Ivo Klaić, ispred srednjih strukovnih škola ravnatelj Ivo Gavranić, te u ime Obrtničke komore Dubrovačko - neretvanske županije predsjednica Nikolina Farčić.
Majstorske diplome primili su:
